baner.jpg

Laminine


Kapsułka Laminine  kryje w sobie niezwykła moc

Laminine jest naturalnym suplementem diety, zawierającym wszystkie niezbędne aminokwasy, ważne pierwiastki śladowe, witaminy i inne substancje odżywcze. Dostarcza niezbędne składniki, które nasz organizm potrzebuje, aby zachować młodość, sprawność i zdrowie. Laminine uważana jest za jedyne znane źródło czynnika wzrostu fibroblastów (FGF). Badania przypisują FGF przeprogramowywanie dorosłych komórek macierzystych i aminokwasów w organizmie (stanowiące jego naturalne narzędzia naprawy) do transportu w obszary ciała, które potrzebują ich najbardziej. Laminine ma 10 badań klinicznych, które dowiodły prawdziwy pozytywny wpływ na stan fizyczny, umysłowy, emocjonalny. Kluczowy składnik został odkryty w 1929 roku przez kanadyjskiego lekarza, który szukał lekarstwa na raka dla swoich pacjentów.

Poniżej lista tego, co Laminine może zrobić dla naszego organizmu:
Podnieść poziom serotoniny, zredukować stresu, spowodować bardziej spokojny sen, budować kolagen dla zdrowej skóry, zmniejszyć oznaki starzenia, stymulować naturalny DHEA, stymulować poziom testosteronu, pomóc w funkcjonowaniu mózgu, zwiększyć czujności i skupienie, zwiększyć siłę fizycznej, zwiększyć wytrzymałość psychiczną, zwiększyć wytrzymałości emocjonalną, zmniejszyć ból, spowodować szybszą regenerację mięśni, wzmagać napięcie mięśni, poprawić wytrzymałość i energię, zwiększyć libido, spalić tłuszcz.

Nasze ciało ma zdolność samoleczenia się za pomocą tego, co już jest w naszym organizmie. Ta zdolność może być jednak ograniczona i osłabiona z powodu wieku, złej diety, braku ruchu, niekorzystnych ekspozycji, zanieczyszczeń lub skłonności genetycznych. Czynnik wzrostu fibroblastów i aminokwasy są naturalną materią niezbędną dla naszego organizmu w  procesie odbudowy i regeneracji. Dzięki lepszej technologii, naukowcy odkryli nowe sposoby na wyodrębnienie i połączenie tych substancji.

Struktura budowy białka lamininy

Struktura budowy lamininy

Laminine pochodzi od słowa „laminina”. Lamininy znajdują się w naszych komórkach, są głównymi białkami w błonie podstawowej komórki, która jest fundamentem sieci białka dla większości naszych komórek i narządów. Kształt lamininy w formie krzyża pełni bardzo ważne funkcje wpływające na różnicowanie komórek, migrację i przyczepność;laminina dosłownie „zlepia i trzyma razem” nasze ciało. Słowo „nine” oznacza czas pobrania wyciągu z ptasiego jaja, odpowiada najlepszemu momentowi pozyskania FGF, czyli w dziewiątym dniu. FGF kieruje odżywczymi substancjami, których organizm wymaga do naprawy lub odmładzania.

Laminine jest naturalnym produktem, tworzącym idealną kombinacja życiodajnego pożywienia; zażywając ją możemy bardzo pomóc zregenerować uszkodzone lub starzejące się komórki. Jeśli organizm narażony jest na działanie zanieczyszczeń i utleniaczy, komórki podlegają procesowi niszczenia, i przywrócenie ich do pierwotnego zdrowego stanu, jest kwestią tego czym zostaną tchnięte, jaki pokarm otrzymają.

Laminine to narzędzie naprawy komórek

Laminine jako narzędzie do naprawy
Uszkodzone tkanki, komórki i narządy potrzebują aminokwasów i innych składników odżywczych, pomocnych w regeneracji i samouzdrawianiu. Laminine zawiera istotne budulce niezbędne do regeneracji. Według użytkowników, regeneracja i poprawa w niektórych dolegliwościach jest odczuwalna po regularnym przyjmowaniu tego produktu żywnościowego. Niektórzy zgłaszają zdumiewające rezultaty nawet w mniej niż tydzień. Stan polepszenia i stabilizacji trwa tak długo, jak długo przyjmowany jest suplement.

Gdy ciało otrzymuje ten „super pokarm”, narzędzia naprawcze mają możliwość integrowania się z tą konkretną częścią ciała. Ich zadaniem staje się naprawa i regeneracja komórki i tkanki w tym miejscu, gdzie znajdują się w organizmie. To wyjaśnia, dlaczego występuje tak szeroki zakres korzyści zdrowotnych Laminine, które obejmują każdy wiek, płeć i rasę – w różnych częściach ciała. Laminine to nie tylko odżywianie i naprawa komórek, ale energia, wytrzymałość i odmładzanie, nawet w podeszłym wieku.

Główny składanik Laminine został odkryty i opracowany przez lekarzy w Kanadzie i Norwegii, w nadziei na znalezienie lekarstwa na raka. Kiedy Laminine po raz pierwszy wprowadzono w Stanach Zjednoczonych, seniorzy, którzy potrzebowali impulsu w ich stanach chorobowych lub chcieli odzyskać swoją siłę i energię, byli głównymi beneficjentami. Prędko jednak zaczęły pojawiać się świadectwa osób które miały choroby serca, uszkodzenia nerek, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę typu 2, zaburzenia wątroby, niedobór enzymów, problemy neurologiczne lub objawy typowo związane ze starzeniem – i wracały do zdrowia. Lista jest długa. Laminine to „pokarm ery kosmicznej”, nie jest formą leku, czy preparatem ziołowym. To po prostu suplement diety, który zyskał reputację jako „super-pożywienie”  lub „cud w kapsułce”.