baner.jpg

Dawkowanie


Choć nie ma niewłaściwego sposobu, żeby brać Laminine dla osiągnięcia najlepszych wyników, zaleca się , aby zażywać Laminine na czczo i popijać czystą wodą ( nie kawą, herbatą, sokiem , itp. ).Najlepiej zażywać ją co najmniej 1/2 godziny przed posiłkiem lub 2 godziny po posiłku, aby następowało prawidłowe wchłanianie bez strat.

Ale są osoby, które lepiej czują się biorąc Laminie po posiłku. Wypróbuj po prostu jak u Ciebie działa to najlepiej.

Jeśli nie cierpisz na żadne poważne dolegliwości i chcesz po prostu zachować zdrowie, możesz brać 1 kapsułkę raz dziennie.

LAMININE PROPOZYCJA DAWKOWANIA NA POCZĄTEK - OPCJA PIERWSZA

  • 2 kapsułki 2 razy dziennie przez 2 tygodnie (4 kapsułki dziennie)
                                              a następnie 
  • 1 kapsułka 2 razy dziennie przez 2 tygodnie. (2 kapsułki dziennie)

Przy takim dawkowaniu potrzebne Ci będą 3 opakowania po 30 kapsułek każda - na jeden miesiąc. Sugerowany minimalny czas brania to 3 miesiące. Po tym czasie lub po uzyskaniu oczekiwanych efektów można zmniejszyć dawkę do 1-2 kapsułek dziennie.

LAMININE PROPOZYCJA DAWKOWANIA NA POCZĄTEK - OPCJA DRUGA

2 kapsułki 2 razy dziennie przez miesiąc (czyli 4 kapsułki dziennie) 

Przy takim dawkowaniu potrzebne Ci będą 4 opakowania po 30 kapsułek każda - na jeden miesiąc. Sugerowany minimalny czas brania to 3 miesiące. Po tym czasie lub po uzyskaniu oczekiwanych efektów można zmniejszyć dawkę do 1-2 kapsułek dziennie.

Przy poważnych problemach zdrowotnych można zażywać od 6 do nawet 15 kapsułek dziennie. 

Sprawdź sugerowane dawkowanie w poniższej tabeli według przykładowo dobranych schorzeń – zalecenia lekarzy LPGN.

Pamiętaj, że to tylko SUGESTIA i ilość przyjmowanych kapsułek zależy od Ciebie i Twojego samopoczucia.

BARDZO WAŻNE : pij bardzo dużo wody , aby pomóc organizmowi oczyszczać się z toksyn z moczem, przez skórę, z oddechem itd.

Jest to niezbędne dla zdrowia , niezależnie od tego, jaki sposób dawkowania wybierzesz
Zbyt mała ilość wody może hamować działanie Lamininy.

Sugerowana MINIMALNA DAWKA WODY DZIENNIE to 30 mililitrów na każdy kilogram masy ciała, co oznacza np. dla 70kg wagi: 0,03 ml x 70 =2,1 litra. Przy wysokich temperaturach ilość wody należy zwiększyć nawet dwukrotnie.

Dawkowanie natomiast Laminine Omega+++, to maksymalna dawka wynosi 2 kapsułki dziennie i jest ona dodatkiem do podstawowej Laminine w celu jej synergistycznego spotęgowania i przyspieszenia efektów. Szacuje się, że przyjmowanie Laminina Omega+++ wzmaga regeneracje organizmu nawet 4-krotnie.