baner.jpg

Historia Laminine


Dr R. Dawidson, badacz i lekarz

Dr John R. Davidson

Historia Laminine rozpoczęła się w 1929 roku, kiedy to kanadyjski lekarz, Dr John R. Davidson, odkrył ekstrakt „esencję życia”, pochodzący z zapłodnionych kurzych jak, w przełomowym etapie inkubacji. Dr Davidson chciał znaleźć lekarstwo dla swoich pacjentów chorych na raka; był przekonany, że wyciąg z tkanki jaja może pomóc w leczeniu. Spędził ponad dekadę nad rozwojem i badaniami swojej teorii, opublikował szereg prac na ten temat w „Canadian Journal of Medicine”. Odkrycie dr Davidson było kontrowersyjne. Ten sposób leczenia stał się nawet przedmiotem debaty w Izbie Gmin w 1944 roku, w rezultacie czego została powołana czteroosobowa komisja lekarska, do zbadania tej metody, która następnie zdyskontowała jej skuteczność. Jednakże sprawa wróciła z powodu krytyki komisji za ich procedury. Niestety, Davidson zmarł w 1948 roku a jego odkrycie i badania zostały zapomniane na dziesięciolecia. Mimo iż dr Davidson pomógł wielkiej rzeszy swoich pacjentów, odkrycie nie spotkało się z uznaniem środowiska medycznego.

Dr. Bjodne Eskeland norweski naukowiec

Dr. Bjodne Eskeland

Historia Laminine została kontynuowana prawie 50 lat później przez Dr. Bjodne Eskeland’a,  czołowego norweskiego eksperta w dziedzinie badań jaj. Dr. Bjodne Eskeland przejął oryginalne badania Dr. Davidsona i postawił hipotezę, że inkubowane, zapłodnione kurze jajo zawiera specjalne kombinacje aminokwasów, peptydów i frakcje białek, które mogą zapewnić szereg korzyści zdrowotnych po spożyciu przez człowieka. W teorii, te częściowo inkubowane, zapłodnione kurze jajo – konkretnie w 9 dniu inkubacji – zawiera wszystkie składniki odżywcze potrzebne aby rozpocząć nowe życie, i największą ilość pożywienia, aby rozwinąć się w żywą istotę; witaminy, minerały i białka, jak również istotne elementy obronne, czynniki wzrostu, hormony i inne biologicznie aktywne składniki. Chociaż nie wiele było wiadomo na temat czynnika wzrostu w tym czasie, wysokie poziomy oligopeptydów (małych peptydy) dawały nadzieję na szybki transport przez błony przewodu pokarmowego w celu uzyskania efektywnych korzyści z tych aminokwasów. Dr Eskelend i Christian Mortensen opracowali procedurę wyciągu specjalnego białka z zapłodnionych jaj. Kiedy metoda została udoskonalona, zespół rozpoczął testy tego ekstraktu na ludziach, z bardzo pozytywnym skutkiem.

 

LifePharm

Firma Lifepharm dostrzegła te odkrycia, zapoznała się z badaniami i historii Laminine zatoczyła pełne koło. Zdano sobie sprawę, że te ekstrakty i kombinacje mogą być najlepszym kluczem i podstawą dla opracowania super-pożywienia. Kluczowy składnik Laminine, zwany YTE (Young Tissue Extrac – Wyciąg Młodej Tkanki) był wcześniej rozwijany przez dr Eskelanda i Dr Mortensena. Zespół naukowców LifePharm Institute of Technology, kierowany przez dr Alexa Martina, przystąpił do działania, aby opracować doskonały suplement zdrowotny. Korzystając z PESE (Proto Embryonic Stage Extract – Wczesno Embrionalny Stan Ekstrakcji), lub YTE, jako składnika bazowego, brali pod uwagę objawy spowodowane m.in. przez diety i środowisko, miano świadomość że zdrowie skóry i włosów, nastrój (depresja), utrata pamięci, zmęczenie i układ krążenia są wyjątkowo dotknięte obecnym stylem życia. Następnie analizowali ten ‘super ładunek’ PESE, dla nowoczesnego wykorzystania. Dodano aminokwasy pochodzące z naturalnego białka roślinnego i białko morskiego, których potrzebuje nasza skóry, włosy, mózg, układu sercowo-naczyniowego. Te substancje z ziemi, morza i nieba połączono, tworząc silny związek symbiotyczny, który nazwano OPT9. Wyniki działania opracowanej mieszanki przekroczyły wszelekie oczekiwana, i zlecono powtórne badania; dr inż. chemii J.Juzer ustalił iż za tymi fenomenalmymi rezultatami stoi czynnik wzrostu fibroblastów FGF obecny w Laminine. Nie znajduje się on w ciele dorosłego człowieka, jak również w naszej diecie. Wystepuje natomiast podczas naszej kreacji, zapewniając prawidłowy rozwój. W czerwcu 2011 roku Laminine® została wprowadzona na rynek, poddana masowym testom i zaczeły napływać niewiarygodne świadectwa od konsumentów.

Pierwotne odkrycie Dr Davidsona, jest dzisiaj kluczem do odblokowania drzwi lepszego zdrowia, poprawy psychicznej i fizycznej, emocjonalnej wydajności i równowagi, do lepszego życia.

LifePharm Global Network posiada wyłączne prawa do produkcji i dystrybucji unikalnej mieszanki składników, które połączone tworzą Laminine®