baner.jpg

Potwierdzone bezpieczeństwo


 

Naturalne, bezpieczne składniki

Laminine jest pełną synergią 22 aminokwasów, pierwiastków śladowych i witamin oraz unikalnego składnika – czynnika wzrostu fibroblastów FGF. Chroniona patentem formuła OPT9 zawiera ekstrakt z jaj ptaków, morskie i roślinne proteiny, sterydian magnezu, dwutlenek krzemu, kapsułki roślinne.

Przechowywania i obchodzenie się

Przechowywać należy w suchym i chłodnym miejscu, nie przekraczającym 30 ° C i unikać nadmiernego ciepła, jak pozostawienie produkt wewnątrz samochodu, na otwartej przestrzeni lub w pobliżu elementów grzewczych. Kapsułki są dostępne w bistrach po 15 sztuk, i w opakowaniach i butelkach po 30 sztuk. Laminine może być wysyłana w dowolne miejsce na świecie, z wyjątkiem niektórych krajów Bliskiego Wschodu. Ważności produktu wynosi od 24 do 36 miesięcy.

Potwierdzone bezpieczeństwo

* 100% czysta farmaceutycznie klasa składników
* Testowane pod względem bezpieczeństwa i jakości.
* Każdy składnik  jest zatwierdzony jako bezpieczny przez FDA (American Food and Drug    Administration ×⁄ ) jako produkt wytwarzany w USA.
* GRAS (Ogólnie uznane za bezpieczne)

Zachowanie ostrożności.

Laminine to 100% jakości pożywienie, bezpieczne do spożywana w realistycznych ilościach. Osoby z reakcją alergiczną na jaja powinny zachować ostrożność i obserwować interakcje, przyjmując 1 kapsułkę Laminine co drugi dzień.

Laminine dla dzieci i kobiet w ciąży

Laminine jest ogólnie bezpieczna dla dzieci.
Kobiety w ciąży lub karmiące piersią, przed podjęciem jakiegokolwiek suplementu powinny skonsultować się z lekarzem. Dzieci w wieku poniżej 12 lat, mogą mieć trudności z połknięciem kapsułki. Można podzielić kapsułkę na pół i wsypać zawartość do około pół szklanki soku. Wymieszać przez spożyciem, ponieważ proszek szybko się osadza.

×⁄  FDA to amerykańska agencja rządowa do spraw Żywności i Leków, która jest odpowiedzialna za kontrolę żywności, suplementów diety i leków. Pozytywna opinia wydana przez FDA dla danego produktu jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenia niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie.