baner.jpg

Składniki Laminine


Laminine tworzą: ekstrakt z  ptasich (kurzych) jaj, proteiny morskie (z oczyszczonej chrząstki płetwy rekina) i fito-proteiny (z fermentowanego żółtego grochu). Składniki te zawierają zestaw 22 kompletnych i bardzo ważnych aminokwasów, które organizm potrzebuje do samouzdrawiania i naprawy,  unikalny i opatentowany czynnik wzrostu fibroblastów (FGF),  a także witaminy i minerały.

OPT9 – Opatentowany kluczowa substancja.

OPT9 (Oligo Peptide Transporter 9) jest terminem wykorzystywany przez LifePharm opisujący główny składnik. Stanowiący zastrzeżona mieszankę, której jest 620 mg na kapsułkę Laminine.

OPT9 kryje w sobie naturalną kombinację składników odżywczych, energetycznych, które zawierają aminokwasy, oligopeptydy i glikopeptydy pochodzące z dziewięciodniowych, częściowo inkubowanych i zapłodnionych jaj,  izolowane białka roślinne i morskie, które współpracują ze sobą w celu utworzenia super-pokarmu, zapewniając nam zdrowy umysł i ciało a także ogólne dobre samopoczucie.

OPT9 czyni cuda w  starzejących się komórkach i organizmie. Pomaga w przywróceniu energii i efekty są szczególnie odczuwalne przez osoby starsze lub wychodzące z poważnej choroby. W wielu przypadkach są wręcz niewiarygodne pozytywne zmiany.

Składniki takie jak aminokwasy, pomagają naszej skóry w normalizacji i przejściu na jej najlepszy poziom. Dostarczają również elementy odżywcze które wpływają na włosy, funkcję pamięci, układ sercowo-naczyniowy.  Te symbiotyczne składniki, pochodzące z naturalnych źródeł, są wyodrębnione i połączone w postać, która jest być może najlepszym suplement diety, jaki kiedykolwiek odkryto.

 

Proto Embryonic Stage Extract, PESE  (Young Tissue Extract, YTE)

Wyjątkowo ważny w Laminine jest aktywny składnik pochodzący  z 9-dniowego zapłodnionego kurzego jaja. Ptasie jaja są inkubowane do osiągnięcia krytycznej momentu przed embrionalnego stadium zapłodnienia, kiedy aktywowany jest szybki wzrost komórek. Po 9 dniach zapłodnione jajo przekształca się w środowisku zawierającym wszystkie niezbędne elementy do stworzenia żywego organizmu, mającego największą (o najwyższej koncentracji) ilość składników odżywczych i czynników ochrony. Inkubacja wspiera również rozwój kluczowych składników do najwyższych stężeń, tworząc unikalną kombinację aminokwasów, oligopeptydydów i glikopeptydów. W tym konkretnym etapie, ta bardzo silna tkanka jest ekstraktowana z jajka.

Proto Embryonic Stage Extract, PESE (Ekstrakt Wczesno Embrionalnego Stanu) jest fundamentem i podstawą Laminine. Opatentowany proces wydobywa tę newralgiczną odżywczą ciecz z białka jaja na wczesno-embrionalnym etapie. Gdy jaja dojdą do tego etapu, aktywowane są substancje biologiczne, które wykazują korzystne właściwości metaboliczne. Te substancje biologicznej natury są wydobywane z frakcji białek, w ściśle określonym momencie rozwoju w jaja, kiedy kluczowe odżywcze składniki osiągają szczyt koncentracji. Ekstrakcja może być dokonana jedynie dziewiątego dnia, nie wcześniej lub później. W rzeczywistości, dokładne godziny lub nawet minuty są krytyczne w procesie wydzielania tego odżywczego płynu. Na tym etapie forma „ptaka” jeszcze się nie rozwinęła. PESE ma swoje początki w doskonałości Young Tissue Extract lub YTE (Ekstrakt Młodej Tkanki ) Doktora Bjodne Eskeland’a. Ekstrakt Młodej Tkanki (YTE) jest w postaci proszku. Zostało klinicznie udowodnione, że białka te zapewniają wielkie czterokrotne korzyści dla naszego ludzkiego organizmu. Efekty są zasadniczo podzielone na: znaczący wzrost odporności i energii; polepszenie w zakresie zdrowia seksualnego; zwiększenie siły mięśni u sportowo aktywnych;  wpływ na mózg i ciało, w kierunku relaksacji, a więc korzystne dla osób zestresowanych.

 

Czynnik wzrostu fibrobpastów, FGF

PESE nie tylko zapewnia mechanizm szybkiego transportu bardzo ważnych składników odżywczych, ale zawiera podstawowy czynnik wzrostu fibroblastów, FGF, który jest odpowiedzialny za aminokwasy i peptydy, aby były zużytkowane w odpowiedni sposób, przez pokierowanie ich do prawidłowego zagospodarowania przez organizm. Czynnik wzrostu jest również odpowiedzialny za pielęgnowanie własnych komórek macierzystych organizmu, zarówno zróżnicowanych i niezróżnicowanych. Zwykłe preparaty aminokwasów nie zawierają czynnika wzrostu i nie mogą być wykorzystywane przez mózg w najbardziej skuteczny sposób. PESE zawiera najbardziej silną i zrównoważoną kombinację nie tylko aminokwasów, ale również czynnik wzrostu fibroblastów (FGF). Aminokwasy pochodzące z tych płynów w połączeniu z FGF są w stanie poprawić funkcjonowanie mózgu, ponieważ są one „precyzyjnie” zaprojektowane tak, aby wspierać najbardziej złożony etap narodzin żywego stworzenia, na początku. Ten początek jest najbardziej krytycznym etapem w rozwoju, tak jak start jest najbardziej złożoną funkcją podczas lotu samolotem, lub fundament w budownictwie.

Korzyści zdrowotne wynikające z jaj kurzych są znane od wieków. Ostatnio dalsze badania mechanizmu rozwoju zarodka w czasie inkubacji jaj ujawniły ekwiwalent naukowy „cudu życia”. Zakładano, ze moc składników odżywczych będących w zarodku w fazie drugiego etapu rozwoju jest wysoka, lecz dopiero niedawno uzyskano strukturę chemiczną początkowego ciała stałego jaj dla tych ważnych etapów. Podczas tego etapu zidentyfikowano oligopeptydy o małych masach cząsteczkowych. Te krótkie łańcuchy aminokwasów są zdolne do przekraczania bariery trawienia bez rozkład lub zmiany proporcji oraz rozmiarów. Peptydy są znacznie silniejsze niż w przypadku innych neuroprzekaźników, wymagają tylko niewielkich ilości, aby wytworzyć duży wpływ. Ponadto, absorpcja czynnika wzrostu fibroblastów (obecnego w PESE) przez zarodek gwałtownie wzrasta i FGF zostaje izolowany poprzez opatentowany proces w tym właściwym etapie inkubacji, wyodrębniony i liofilizowany dostarcza „cud życia” korzystnego dla człowieka. Ekstrakcja PESE, zanim peptydy i FGF zostaną „zużyte” do budowy narządów i kości, pozwala opatrywać, naprawiać, konserwować mechanizmy organizmu, doskonale zbilansowanymi aminokwasami, peptydami i czynnikiem wzrostu.

Oligopeptydy to krótkie peptydy, zbudowane z dwóch do kilkunastu reszt aminokwasowych połączonych wiązaniami peptydowymi, obejmują dipeptydy, tripeptydy, tetrapeptydy, pentapeptydy. To bogata mieszanka może być interpretowana jako budulec, nie mająca niczego co by je prowadziło i kierowało, lub mostka aby przenieść je gdzie potrzeba. FGF działa jako most lub dyrektor podający kierunek, gdzie powinno się iść. To właśnie dlatego suplement diety Laminine wydaje się mieć tak szeroki zakres działania, i szeroki zakres korzyści. W 1988 r. przeprowadzono badania dzień po dniu, i wykazano, że FGF jest obfity w PESE, a także w ludzkim łożysku. FGF nie występuje w ludzkich dorosłych organach. FGF jest odpowiedzialny za budowanie okładziny w naczyniach krwionośnych, tworząc infrastrukturę dla przepływ substancji odżywczych do ważnych obszarów mózgu i narządów. Badania przypisują FGF, że może to mieć wpływ na wiele zaburzeń neurologicznych. Były wyraźne wyniki pokazujące, że FGF może wpływać na wzrost neurytów. Neuryty są nadawcą sygnałów (aksony) i odbiorcą sygnałów (dendryty) dołączone do neuronów mózgu. Badania pokazały również jasno, że nowe hodowle komórkowe wykazują dramatyczny wzrost pobudzania peptydów i aminokwasów w obecności czynnika wzrostu fibroblastów (FGF). Wynik ten potwierdza hipotezę, że na rozwój zarodkowy (jaja lub ludzi) wpływa bardzo precyzyjny mechanizm, który łączy unikalną kombinację aminokwasów, peptydów i FGF. W 1962 r. stwierdzono, iż komórki nerwowe macierzyste są utworzone przez organizm w odpowiedzi na zaburzenia i rezydują w pewnych obszarach mózgu. Mózg jest więc gotowy do naprawienia szkody. Komórki te okazały się różnicowane w szerokim zakresie neuronów. Neurony pochodzące z takich komórek nerwowych macierzystych, są zdolne do migracji do różnych rejonów Centralnego Systemu Nerwowego. Tak więc w rzeczywistości, nasze ciało ma zdolność uzdrawiania się, gdzie organizmie występują naturalnie utworzone komórki macierzyste.

 

Białka roślinne

Białko roślinne posiada istotny profil aminokwasów, który jest bardzo zbliżony do idealnego białka w pożywieniu człowieka (FAO/WHO, 1985 i 2002). Dla Laminine ™ patentowany proces izoluje te białka do wyeliminowania związków, które mogą neutralizować korzyści z niezbędnych aminokwasów.  Wynikiem tego jest związek, który ma wysoką zawartość kwasu glutaminowego, (dalsze wzmacnianie funkcji poznawczych mózgu), rozgałęzione aminokwasy (przeciwdziałanie bezsenności), lizyna (do kontroli uwalniania serotoniny, kontrolowania nastroju) i argininy (promowanie tlenku azotu i tworzenie hormonu wzrostu). Te specjalnie izolowane białko tworzy zatem synergistycznie silny skład, który zwiększa i poprawia aktywności mózgu.

 

Białka morskie

Wysokie poziomy glicyny znalezione w wybranym białku morskim (z oczyszczonej chrząstki płetwy rekina) ekstraktowano i dodano do Laminine. W połączeniu ze znaczną ilością hydroksyproliny do stabilizowania glicyny, czyni pierwszorzędne pożywienie dla mózgu. Sama Glicyna jest neuroprzekaźnikiem, wykorzystywanym głównie w mózgu, w celu kontroli poziomu glutaminianu. W połączeniu w ramach OPT9, staje się potężną siłą w celu wzmocnienia funkcji pamięci w mózgu. Laminine jest holistycznym suplementem, wspierającym nie tylko tkanki ciała, ale zapewnia również substancje odżywcze dla mózgu.

Skład Laminine wymieniony na etykiecie:

• Prawnie zastrzeżona mieszanka OPT9 ™  (Ekstrakt z zapłodnionych jaj ptaków,

• Proteiny roślinne i morskie) 620 mg na kapsułkę

• Inne – żelatyna roślinna(kapsułki), dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.