baner.jpg

Skutki uboczne


 

 

 Nie ma znaczących negatywnych skutków ubocznych Laminine, lub przeciwwskazań z powodu jej składników. Podobnie nie ma interakcji między lekami a Laminine. Jednak czasami mogą wystąpić:

1. Miękkie wypróżnianie

Jeśli komórki ciała osoby biorącej Laminine są poważnie uszkodzone lub jest silnie zatoksycznione ciało, pacjent może doświadczyć detoksykacji poprzez wypróżnienia. Może to trwać jedynie 1-5 dni. Osoba powinien pić dużo wody i może nadal jeść normalnie, unikając tłustej żywności.

2. Senność

Osoba bardzo zmęczona lub z wysokim poziomem kortyzolu,  zażywając Laminine może poczuć senność, zazwyczaj późnym popołudniem. Jest to reakcja organizmu, gdy pewne części ciała wymagają natychmiastowego odpoczynku, w celu regeneracji i zrelaksowania się. Trwa to zaledwie 1-2 dni, lub po pełnym dziesięciogodzinnym wypoczynku, ciało może zacząć natychmiast reagować na wzrost energii z Laminine, wywołaną przez aminokwasy.

3. Lekkie bóle

Jeśli osoba cierpi z powodu poważnej choroby lub uszkodzenia narządów, może doświadczyć niewielkiego bólu w tej części ciała. Oznacza to Laminine działa na tych obszarach. Lekki skurcz lub ból jest minimalny i trwa tylko kilka dni.

Efekty Laminine lub skutki uboczne przynoszą pozytywne efekty gojenia i regeneracji. Wyniki i stopnie odnowy różnią się, w zależności od stanu zdrowia.