baner.jpg

Opinie i świadectwa


Laminine opinie i świadectwa

Główny składnik Laminine, ekstrakt pochodzący z kurzych jaj w stanie embrionalnym, obecnie znany jako OPT9,  pomógł ocalić i przywrócić do zdrowia setki, jeśli nie tysiące osób, od czasu kiedy dr John Davidson odkrył go w 1929 roku. Dzisiaj Laminine dostępna jest wyłącznie poprzez firmę LifePharm Global Network.

Opinie i świadectwa konsumentów Laminine:

1. Mój teść miał 66 lat, gdy po raz pierwszy dałam mu Laminine. Po zaledwie trzech i pół miesiącach zażywania czterech kapsułek Laminine dziennie efekty były fantastyczne. Obniżyło mu się ciśnienie krwi, poziom cholesterolu i stracił na wadze. Miał więcej energii i był szczęśliwszy. Oboje z mężem zauważyliśmy, że wygląda o wiele lepiej i jest pełen życia. Mój teść jest nam niesamowicie wdzięczny. Dziękujemy Ci, LifePharm Global Network. Elizabeth D.

2. Od śmierci mojej matki sześć miesięcy temu, nie mogłem spać, przeżyłam głęboką depresję, brałam codziennie leki antydepresyjne. Po Laminine spałam spokojnie po raz pierwszy i zauważyłam że moje napady depresji stopniowo zanikają. Dziś już nie muszę brać leków. Mam lepsze samopoczucie. Renee H.

3. Kiedyś miałam problemy żeby ponownie usnąć po przebudzeniu się w nocy. Bardzo często, żeby zasnąć, czytałam przez dwie godziny przed snem. Zauważyłam, że po Laminine mój umysł szybko się wycisza i zasypiam od razu. Carol M.

4. Odkąd zacząłem zażywać Laminine, nie czuję już niepokoju, z którym zawsze musiałem się zmagać. Będąc przekonanym w 100 procentach do tego produktu, zacząłem dzielić się nim z bliskimi. Pozytywne opinie wprost nie przestawały napływać. Produkt Laminine okazał się być czymś, co nazywamy „cudem życia w kapsułce”. Deniss A.

5. Siedem lat temu bardzo skaleczyłam moje kolana. Myślałam, że nigdy nie będę w stanie ponownie komfortowo chodzić. Kiedy zaczęłam brać Laminine, czuję się pełna energii i entuzjazmu, a ciężki dyskomfort w kolanach zniknął! To jest absoluty cud. Marta H.

6. Miałam poważne problemy ze skórą. Na skutek zażywania leków na astmę miałam okropnie wrażliwą skórę na twarzy i szyi. Gdy zaczynałam nowe opakowanie jakiegoś kosmetyku nawilżającego, musiałam zmieniać go po wykorzystaniu zaledwie jednej trzeciej, bo zaczynał wywoływać reakcję alergiczną. Na skórze wokół oczu i ust pojawiała się od czasu do czasu swędząca wysypka. Po tym jak zaczęłam stosować Laminine przez krótki czas, ktoś, kto wcześniej nie znał moich długoletnich zmagań, powiedział mi, że promienieję i to zwróciło moją uwagę. Wanda.

7. Byłem sportowcem i żołnierzem, ale w ostatnich latach ból w nogach nie pozwalał mi w nocy spać. W niecały miesiąc po tym jak zacząłem zażywać Laminine, odczułem ulgę i znacząco poprawiła się jakość mojego snu. Rashid T.

8. Po zaledwie dwóch tygodniach zażywania Laminine mój mąż i ja odczuliśmy znaczącą poprawę zdrowia. Przyjaciele i rodzina także odczuli korzyści związane z poprawą stanu skóry, snu, trawienia, a także z mniejszym ogólnym zmęczeniem. Planujemy rozszerzyć działalność LPGN na tak wiele osób, jak to możliwe, aby i one mogły poznać dobroczynne efekty naturalnego podejścia do zdrowia. Dessy H.

9. Laminine jest produktem który daje każdemu nadzieję i możliwość osiągania swoich celów. Jeśli chodzi o mnie, produkt  wzmocnił moją siłę i wytrzymałość, a także pozwolił lepiej radzić sobie ze stresem. Olga S.

10. Zacząłem zażywać Laminine w 2011 roku z powodu poważnego dyskomfortu, jaki czułem w lewym kolanie. W ciągu paru tygodni przestałem mieć jakiekolwiek problemy z kolanem. Byłem u okulisty i okazało się że wzrok też mi się poprawił! Lekarka nie mogła się nadziwić. Teraz gram w golfa kilka razy w tygodniu, a kolano nie sprawia mi żadnych problemów. Moje coroczne badanie kontrolne wypadło idealnie. Teraz zażywam trzy kapsułki Laminine dziennie i właśnie obchodziłem swoje 74.urodziny w kwietniu 2014. Dobrze mi się żyje, a mój eWallet płaci za wszystko! Steve P.

11. Laminine zmieniła moje życie, zarówno fizycznie jak i finansowo. Od kiedy moje zdrowie poprawiło się, dzielę się LifePharm Global jako sposobem zarabiania na życie. Zamierzamy uczynić Laminine bardzo znaną marką, bo jest prawdziwym „cudem życia w kapsułce”.  Zbrodnią byłoby nie dzielić się cudownymi właściwościami Laminine. Emily S.

12. Moja znajoma, Christine, została potrącona przez samochód, który uszkodził jej kolano i w rezultacie musiała mieć wstawioną protezę. Operacja nie była całkowicie udana i Christine nie mogła zginać kolana ani chodzić bez kul. Brała leki, ale te pomagały jedynie tymczasowo, więc nie mogła się też normalnie wysypiać. Zanim odczuła różnicę, zażywała Laminine przez około dwa miesiące. Dyskomfort w kolanie powoli ustępował, i zaczęła próbować chodzić bez kul. Stopniowo słabe mięśnie zaczęły się wzmacniać, a opuchlizna zeszła. Teraz porusza się swobodnie bez kul i już nie bierze leków. Christine zażywa Laminine od roku, a po wizycie u okulisty dowiedziała się, że jej wzrok również się znacząco poprawił. Od urodzenia nie widziała na lewe oko, ale teraz nagle zaczęła dostrzegać kształt dużej litery E po raz pierwszy w życiu!  Clare H.

13. Mam z cukrzycą  typu 2 (insulinozależną). W ciągu 3 dni na Laminine mój poziom cukru we krwi zmniejszył się z 180 do 120. Teraz jestem na stałym poziomie 111-130. Cierpiałem również z powodu depresji. Po 3 miesiącach już nie biorę leków na cukrzycę i depresja nie jest już problemem.  Laminine  najwyraźniej uratował mi życie i nie mogę bez niej żyć.  Steve E.

14. Zanim moja siostra zapoznała mnie z Laminine, toczyłam niekończącą się walkę z własnymi frustracjami dotyczącymi fizycznego samopoczucia. Ze względu na dolegliwości fizyczne często musiałam odwoływać umówione wizyty lub spotkania. Teraz czuję, że nie muszę się już z nimi zmagać. Produkt Laminine dał mi nowe życie i jestem dumna, że mogę się nim dzielić z ludźmi w potrzebie. Marieliza I.

15. Odkąd zażywam Laminine, lepiej sypiam i przez to lepiej mi się teraz myśli. Miałam wiele problemów z mózgiem i sercem, i musiałam być poddawana licznym zabiegom, ale dzięki Laminine szybko dochodziłam po nich do siebie. Laminine odmieniła moje życie. Shanna

16. Zacząłem brać Laminine w październiku 2012 roku po tym, jak produkt ten polecił mi lekarz. Cierpię na stwardnienie rozsiane (SM) i w efekcie musiałem się zmagać z rzutami porażeń i ślepotą. Po kilku dniach zażywania Laminine poczułem większą siłę/ruchomość w rękach i nogach, lepiej śpię, ostrzej widzę, lepiej mi się myśli i ogólnie mam bardziej optymistyczne nastawienie i więcej energii. Laminine to ważna część mojej codziennej diety i ani myślę przestać ją zażywać. Czuję jak wpływa na mój ogólny stan zdrowia i samopoczucie pomimo to, że mam niesamowicie stresujące życie i wymagającą pracę. Shawn C.

17. Zaczęłam zażywać Laminine w marcu 2012 roku, kiedy ze względu na problemy z kolanem musiałam nosić protezę. Mogłam ją zdjęć po zaledwie trzech dniach zażywania czterech kapsułek Laminine dziennie, po dwie rano i po dwie wieczorem. Teraz używam Laminine, bo pomaga mi spać, a dzisiaj zamówiłam Laminine OMEGA+++ i jestem bardzo ciekawa efektów. Cyndi Y.

18. Laminine i Laminine OMEGA+++ to bardzo dobre produkty. Chociaż moja rodzina i ja nie mieliśmy problemów zdrowotnych, czujemy, że produkty te nas wzmocniły. Wielu przyjaciół naprawdę ich potrzebowało, a kiedy się nimi podzieliłam, z zadowoleniem patrzyłam jak stan ich zdrowia poprawia się w ciągu zaledwie dwóch czy trzech miesięcy. Moim celem jest informowanie tak wielu ludzi jak to tylko możliwe, o niezwykłych korzyściach zdrowotnych, wiążących się z przyjmowaniem tych produktów. Tatiana G.

19. Kiedy zaczęłam zażywać Laminine natychmiast zauważyłam, że śpię głębiej, co wpłynęło na moje ogólne samopoczucie. Prawie przez cały czas odczuwałam lęki i nie byłam w stanie się skoncentrować, przez co trudno mi było radzić sobie w sytuacjach stresowych. Zauważyłam też, że mam gładszą skórę. Jestem 57-letnią kobietą, czuję się i wyglądam lepiej, co jest dla mnie błogosławieństwem. Produkt Laminine z całą pewnością jest czymś, bez czego nie mogę żyć, bo tak głęboko wpływa na jakość mojego życia. Barbara G.

20. Odkąd dołączyłam do LPGN, opowiadam o Laminine każdemu, kogo spotkam. W grudniu, zaczęłam zażywać Laminine OMEGA+++. Zgubiłam ponad dwa kilogramy, a moje paznokcie stały się niezwykle mocne. Poprawiła mi się też koncentracja i pamięć — mogę zapamiętywać zaskakującą ilość rzeczy, które wcześniej zapominałam. Sypiam jak dziecko i ogólnie odczuwam bardzo dużą poprawę jakości życia. Galina L.

21. Po rozpoczęciu zażywania Laminine zauważyłam, że mam więcej energii w ciągu dnia, bo lepiej śpię w nocy. Przez kilka lat cierpiałam na bezsenność, a produkt Laminine pomaga mi dłużej spać.Barbara F.

22. Dołączenie do LifePharm Global sprawiło, że poczułam się zupełnie nową osobą. Kiedy opowiadam ludziom, o ile lepiej czuję się dzięki Laminine i Laminine OMEGA+++, też chcą spróbować. Kiedy spróbują, sami na własnej skórze odczuwają pozytywne działanie tych produktów. U mnie minęły trudności ze snem i brakiem pewności siebie, stałam się bardziej energiczna i produktywna. Nina A.

23. Przez wiele lat pracowałem w branży, która jest wyjątkowo stresogenna, czyli w reklamie, projektowaniu graficznym i marketingu, gdzie długie godziny pracy są często normą. Czy stałem, czy siedziałem przez wiele godzin, mój dzień pracy kończył się zawsze w ten samym sposób, z opuchniętymi stopami. Teraz dzięki produktom Laminine mam lepsze krążenie, więcej energii, jestem lepiej odżywiony, wytrzymalszy, no i odmłodniałem. Laminine naprawdę działa dokładnie tam, gdzie potrzebuje tego nasze ciało! Ja nazywam Laminine i Laminine OMEGA+++ dynamicznym duetem suplementów. To są jedyne suplementy, które zażywam, którym ufam, i o których każdemu opowiadam. Sekret idealnego zdrowia nie tylko został ujawniony, ale też wyjaśniony, doświadczony i omówiony jak nigdy przedtem! Bez wątpienia jest to najlepszy model biznesowy i najlepsza linia produktów na świecie. Larry F.

24. Laminine to najbardziej niesamowity produkt, z jakim kiedykolwiek pracowałem w ciągu 27 lat. Żaden inny produkt odżywczy nie daje tak wiele tak wielu ludziom, za tak mało pieniędzy i w tak szybkim tempie. Rzecz w tym, żeby rozmawiać z tyloma ludźmi, z iloma się da, opowiadać im swoją historię i historie innych, którzy odczuli zmiany. Roger D.

25. Dwa lata temu moja 87-letnia mama upadła podczas biegania po parku Mile Square Park w Fountain Valley, w Kalifornii. Złamała biodro i łokieć. Leczenie polegało na wszczepieniu nowego stawu biodrowego i umieszczeniu śrub w jej ramieniu/łokciu. Zaczęła brać Laminine cztery razy dziennie i w ciągu kilku miesięcy śruby zostały usunięte przez skórę. Ku zaskoczeniu lekarza doszła do siebie szybciej, niż to się dzieje w przypadku dzieci. Kent H.

26. Najważniejszym powodem dla którego stałem się częścią LifePharm Global Network jest głębokie oddziaływanie tego produktu. To jest naprawdę cud życia w kapsułce. Chcę wykonywać tę pracę do końca życia. Na swojej drodze spotkałem wielu ludzi, którzy opowiadali niezwykłe historie o wpływie produktu na nich. To inspiruje mnie do trzymania się tej właśnie firmy. Dioscoro B.

27. Po przyjmowaniu Laminine przez trzy dni stałam się szczęśliwszy niż kiedykolwiek wcześniej i nawet siedem miesięcy później nadal taka się czuję. Sypiam głęboko i spokojnie, budzę się wypoczęty. Po trzech tygodniach moja twarz, mięśnie brzucha i tricepsy zaczęły wyglądać na „podniesione” i o wiele młodsze. Czuje się tak, jakbym się regenerował, a nie degenerował z wiekiem. Moja wytrzymałość, kondycja i odzyskiwanie sił niezwykle się poprawiły, a kiedy ćwiczę czuję się jeszcze lepiej. Ra A.

28. Mam około 15 lat doświadczenia z suplementami diety, ale rezultaty, jakie zaobserwowałem w przypadku Laminine są najszybsze i najbardziej znaczące. Mój 73-letni ojciec i moje dzieci, wszyscy odczuli pozytywne skutki działania Laminine i Laminine OMEGA+++. Mój ojciec dostrzega u siebie poprawę odporności i krążenia, a dzieci lepiej przyswajają wiadomości w szkole. Timur S

29. Znakomite rezultaty, jakie osiągnąłem dzięki Laminine zainspirowały mnie do wykorzystania możliwości biznesowych. Udostępnianie produktu innym rozpoczynam od jego prezentacji i pokazania planu wynagrodzeń. Jestem szczęśliwy, że pomagam ludziom zarówno w kwestiach ich zdrowia, jak i finansów. Edison T

30. Czuję się szczęściarzem, że dowiedziałem się o tak fenomenalnym produkcie, jakim jest Laminine. Im więcej się dowiaduję, tym bardziej jestem przekonany, że każdy powinien doświadczyć dobroczynnego wpływu tego produktu i poprawić swoje życie. Alex S.

31. Pieniądze, które zarobiłam dzięki możliwościom stworzonym przez LifePharm Global, wydam na swoje wesele, które niedługo się odbędzie! Jak dotąd Laminine daje mi dodatkową energię przez cały dzień, a mój narzeczony może teraz przebywać w klimatyzowanym pomieszczeniu i nie występują u niego żadne reakcje alergiczne. Moja babcia czuje się lepiej, a mojej przyjaciółce poprawiła się cera. Lista korzyści jest nieskończona. Nusa I.

32. Nasze jedzenie jest tak kiepskiej jakości, że nie dostarcza nam wszystkich składników odżywczych, jakich potrzebujemy. Ale Laminine zapewnia Ci 22 aminokwasy i wspaniały system ich wprowadzania do organizmu dzięki czynnikowi wzrostu fibroblastów. Jest jak dyrygent, który mówi aminokwasom, do którego miejsca w ciele mają się przedostać. Kluczem do tego biznesu jest dzielenie się i obdarzanie Laminine tak wielką liczbą ludzi, jak to tylko możliwe. Adrian M.

33. Jestem farmaceutką i w branży medycznej pracuję od ponad 25 lat. Na produkt taki jak Laminine czekałam od dawna, więc gdy przeczytałam informacje na jego temat od razu się nim zainteresowałam. Rezultaty zauważyłam już po zażyciu jednej kapsułki. Zamówiłam największe dostępne opakowanie i wraz z rodziną zażywam go z przyjemnością od ponad roku. Od tego czasu nie chorowaliśmy na grypę lub nawet zwykłe przeziębienie. Mój układ trawienny znów działa prawidłowo, a wszyscy moi partnerzy biznesowi również odczuli wspaniale efekty. Elena S.

34. Od kiedy zaczęłam zażywać Laminine, odczułam znaczną poprawę stanu zdrowia. Nie stresuję się. Opowiadam swoim znajomym i partnerom biznesowym o Laminine, bo jestem teraz taka szczęśliwa i chcę z innymi podzielić się zdrowiem i możliwościami wzbogacenia się. Ivone M.

35. Produkt Laminine wspomógł moje ciało bardziej niż jakikolwiek inny. Kiedyś cierpiałem na bezsenność i inne dolegliwości, ale one teraz ustąpiły. Zaproponowałem Laminine moim krewnym i znajomym, wszyscy są zadowoleni! Oprócz przypływu gotówki, jaki odnotowałem dzięki rozpowszechnianiu Laminine, czuje się spełniony, bo mogę pomagać innym czuć się zdrowiej i szczęśliwiej. Paulus S.

36. Kiedyś sąsiad zapytał mnie, czy znam może coś, co pomogłoby mu na jego problemy z oddychaniem i brak energii. Poleciłem mu Laminine. Po dwóch tygodniach odzyskał energię i zaczął wstawać z kanapy, na której spędzał 90 procent czasu. Teraz gra w golfa na 18 dołkach trzy razy w tygodniu i przez całe dnie potrafi pracować w gospodarstwie swoim i córki. Powiedział mi, że już od bardzo dawna nie czuł się tak dobrze. Zauważyłem, że jego cera też się poprawiła. Ma  76 lat. Mark S.

37. Przez całe lata miałam problemy ze snem. Odkąd zażywam Laminine, śpię lepiej niż przez wiele ostatnich lat. Zauważyłam także, że lepiej widzę i mam więcej energii. Jako homeopata dzielę się produktem Laminine z innymi. Vicky M.

38. Biorę Laminine od kilku miesięcy i jestem zadowolony z efektów. Zauważyłem, że mam więcej energii, lepsze samopoczucie i jestem silniejszy podczas codziennych ćwiczeń. Widzę też, że mięśnie mam bardziej sprężyste, choć nie ćwiczę więcej niż zwykle. Laminine to wspaniały produkt i będę go stosować przez długi czas. Edwin T.

39. Laminine zażywam od dawna. Zauważyłam, że gdy jej nie biorę, czuję dyskomfort w lewym kolanie i nie mogę iść na swój codzienny spacer. Naprawdę zauważam różnicę, Laminine pomaga mi się czuć lepiej bez konieczności zażywania jakichkolwiek leków. Gloria M.

40. W branży wellness pracuję od 17 lat i nigdy nie spotkałam się z produktem, który działałby tak szybko i skutecznie jak Laminine. Najbardziej zauważalną różnicą, jaką odczułam, była poprawa nastroju, ale też zmniejszone napięcie nerwowe i zero kłopotów ze snem! Bardzo lubię takie powiedzenie: „Gdy straciłeś pieniądze, to nic nie straciłeś. Gdy straciłeś czas, straciłeś wiele. Gdy straciłeś zdrowie, straciłeś wszystko”. Dzięki LifePharm Global Network ci, którzy stracili zdrowie, mogą je odzyskać; a ci, którzy stracili pieniądze, mogą je znów zdobyć i pomnożyć. Wszystkim moim znajomym i kontaktom mówię, by nie tracili cennego czasu. Zamiast tego powinni go wykorzystać tak, aby każdy, kto żyje na tej pięknej planecie został poinformowany o Laminine i o tym, jak produkt ten może zapewniać zdrowie i dawać najlepsze lata życia! Larisa L.

41. W 2005 roku pogorszył mi się wzrok i byłem częściowo niewidomy, nie mogłem mówić i byłem w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Przedtem robiłem ponad 1000 kilometrów tygodniowo i uwielbiałem to, jednak od pojawienia się tych zmian już nie mogłem prowadzić samochodu. Czasami popadałem niemal w depresję z powodu mojej niezdolności przemieszczania się. Jednak odkąd w listopadzie 2013 roku zacząłem zażywać Laminine, moje stany depresyjne zniknęły, znacząco poprawił mi się nastrój, a do tego jeszcze możliwość zarabiania pieniędzy okazała się bardzo pomocna. Mam lepszy wzrok i mieszkam sam, sam robię  zakupy, gotuję i sprzątam. Na każdy nowy dzień czekam z nadzieją i obiecuję sobie, że będzie on jeszcze lepszy od poprzedniego. Pracownicy LifePharm Global Network są bardzo pomocni, dzięki czemu i mnie łatwiej jest pomagać innym, którzy naprawdę potrzebują tego wspaniałego produktu. Jack B.

42. Przechodziłam menopauzę wcześnie, bo w wieku 44 lat. Wypróbowałam Laminine po namowach przyjaciółki. Po zażywaniu Laminine przez prawie dwa miesiące, szybko zauważyłam, że nie tylko przestałam się budzić w ciągu nocy zlana potem, ale przesypiałam całe noce spokojnie i głęboko. Nie miałam już huśtawek nastroju, byłam szczęśliwsza i odzyskałam libido! Teraz moja skóra lśni, a mój fryzjer z zaskoczeniem zauważył, że urosło mi wiele nowych włosów. Po tym jak zażywałam Laminine przez sześć miesięcy, okropny dyskomfort, jaki czułam w lewym łokciu ustąpił całkowicie. Słowa nie wyrażą tego, jaka się czuję szczęśliwa i wdzięczna. Mam więcej energii, jestem spokojniejsza, szczęśliwsza i odzyskałam swoje dawne życie. Elżbieta D.

43. Zażywam Laminine już od kilku lat i zauważyłem niesamowite rezultaty. Produkt ten złagodził różne podrażnienia skóry, jakie miałem i pomógł poprawić wzrok. Joe H.

44. Produkt Laminine dał mojemu mężowi energię i siłę, żeby radzić sobie z fizycznymi wyzwaniami. Ponadto poprawiła się jego pamięć! Razem zażywamy Laminine OMEGA+++ i już nie martwię się o swój ani jego układ krążenia. Oboje odczuwamy korzystne efekty produktu i możemy się skoncentrować na naszym nowym stylu życia, który możemy prowadzić dzięki planowi wynagrodzeń LifePharm Global Network. To bardzo ważne źródło dochodu, a ja jestem ambitna. Moim celem jest ciągłe podnoszenie rangi. Tatiana S.

45. Mam przyjemność zażywać Laminine OMEGA+++ od miesiąca i jestem zaskoczony, że ten produkt zaczął działać tak szybko. Mam lepsze krążenie, śpię spokojniej i jestem bardziej wytrzymały. Właśnie zacząłem brać także Laminine! Zamierzam zażywać oba produkty jednocześnie, żeby czuć się jeszcze lepiej. Nic mnie już nie zatrzyma! W tej buteleczce odnaleźliśmy prawdziwe zdrowie i bogactwo. Damian R.

46. Laminine zacząłem brać w styczniu 2014 roku. Po czterech dniach zażywania czterech kapsułek Laminine dziennie zauważyłem skokowy przyrost energii, a potem jeszcze przypływ sił i zwiększenie wytrzymałości. Na początku czerwca zacząłem brać Laminine i Laminine OMEGA+++. Teraz stale zauważam poprawę samopoczucia, a także wyglądu skóry. Ludzie zauważyli te różnice. Znów rosną mi gęste i mocne włosy. Uwielbiam te dwa produkty i chcę dzielić się nimi ze światem. Dayle P.

47. Moi znajomi i ja odczuliśmy olbrzymie zmiany w naszym życiu odkąd codziennie bierzemy Laminine. Śpimy dobrze i nie stresujemy się, więc jesteśmy o wiele szczęśliwsi. Łatwiej jest się nam skupić i ogólnie czujemy się dobrze. Będę propagować dalej Laminine i Laminine OMEGA+++, rozwijając swoją działalność biznesową LPGN i tworząc źródło długoterminowego dochodu. Cecilia T.

48. Biorę Laminine nieco ponad dziesięć dni i daje mi więcej energii niż cokolwiek przedtem. W wieku pięćdziesięciu pięciu lat budzę się teraz o 6 lub 7 rano i mogę spędzić cały dzień bez odpoczynku, zazwyczaj chodzę spać po północy. Zakładam że moja niedoczynność tarczycy nie jest już problemem. Mam też lepszą koncentrację uwagi i skupiam się na rzeczach, które mam do zrobienia, ciągle czuję się pozytywne i mam dobry humor. Jestem pewien, że mój poziom serotoniny jest zwiększony. Czuję różnicę. David

49. W 2008 roku mój ojciec miał zdiagnozowaną chorobę Alzheimera. Zaczął brać Laminine rok temu i zmniejszyła jego choroba i dziś mamy ojca z powrotem. Dziękuję Laminine.  Les H.

50. Mój mąż doświadczył poprawy dzięki Laminine. Osiem lat temu, miał zdiagnozowaną chorobę Parkinsona. Oczywiście lekarze przepisami mu leki, ale jego stan wydawał się tylko gorszy, trząsł się cały czas, nie mógł chodzić bez pomocy i mógl spać aż do około 14 każdego dnia. Miał wielkie trudności z mówieniem, mówił mniej, kiedy to robił trudno było go zrozumieć. Miał też wiele problemów z jelitami i używał środków przeczyszczających. Zaczęliśmy brać Laminine dwa miesiące temu i choć postęp był powolny, o to gdzie jest dzisiaj mój mąż: Bierze o połowę mniej leków, potrząsa się znacznie mniej, jego jelita działają znowu bez środków przeczyszczających, budzi się wcześniej codziennie i ma więcej energii, jest w stanie lepiej chodzić i mówi o wiele więcej i bardziej zrozumiale. Laminine ogromnie poprawił się mój stan emocjonalny, lepiej radzę sobie z opieką nad męża. Laminine zrobiła ogromną różnicę dla męża. Jestem optymistycznie nastawiona co do naszej przyszłości. Wiem że będą dalsze poprawy dzięki Laminine. Jestem bardzo wdzięczna LFGN. Ada. A.

51.  Moje doświadczenia z Laminine były bardzo pozytywne, kiedy byłam leczona na kilka poważnych chorób. Czułam, że mam więcej energii niż inni, którzy przechodzili przez to samo co ja. Możliwości w zakresie działalności biznesowej okazały się fantastyczne, a ja pomagam znajomym i rodzinie zarabiać pieniądze. Czego tu nie lubić w tym wspaniałym produkcie i możliwościach? Liubov L.

54. Produkt Laminine przywrócił zdrowie mojej żonie po ponad dwóch latach walki z różnymi dolegliwościami. Dzielimy się jej historią, produktami, a następnie prezentujemy możliwości rozwoju biznesu. Rendy I.

55. Zażywałam Laminine regularnie przez około 3 miesiące i zauważyłam znaczącą poprawę mojego stanu emocjonalnego i psychicznego. Co miesiąc zwykłam mieć wahania nastrojów, ale teraz to w znacznej mierze już przeszłość, czuję że moje życie wraca do normalności. Dwie kapsułki Laminine dziennie i czuję się wspaniale! Jennie H.

56. Po około tygodniu zażywania Laminine zauważyłam, że mam więcej energii, gdy wstaję rano z łóżka i potem przez cały dzień też. Kiedyś byłam zmęczona przez cały dzień, ale teraz łatwiej jest mi się skupić i myśleć logicznie. Ellen H.

57. Laminine naprawdę działa dokładnie tam, gdzie potrzebuje tego nasze ciało! Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się lepszym zdrowiem, czy też utrzymać istniejący stan, polecamy Ci Laminine i Laminine OMEGA+++! Zdrowie i bogactwo są zamknięte w tych buteleczkach. Larry

58. Dwie pierwsze kapsułki Laminine OMEGA+++ wzięłam przed położeniem się do łóżka i obudziłam się następnego ranka w świetnym nastroju. Tak sprawnie myślałam tego dnia i miałam tyle energii. Mam świadomość, że mój mózg korzysta z tego produktu i teraz zastanawiam się, jak jeszcze mi pomoże! Karen S

50. Zażywam Laminine OMEGA+++ od miesiąca i postanowiłam sprawdzić stan mojego układu krążenia i naczyń wieńcowych. Wszystkie badania wypadły pomyślnie, a wiek mojego układu naczyń wieńcowych oceniono na 48 lat, zamiast 64, które faktycznie mam. Byłam zaskoczona i uradowana! Galina A.

60. Zaczęliśmy zażywać z mężem Laminine w czerwcu 2013 roku, a potem Laminine OMEGA+++ w grudniu 2013 roku. On teraz sypia dobrze i ma lepszy nastrój. Czuję się szczęśliwa i mniej zestresowana w życiu. Każdego dnia czujemy się lepiej i młodziej (jesteśmy po sześćdziesiątce). Jestem bardzo zadowolona z tych produktów i wciąż opowiadam swoim znajomym i krewnym o tym, jak można zyskać wspaniałe zdrowie i wzbogacić się. Tatyana S.

Siła działania Laminine i LaminineOmega+++ w reportażach American Health Journal.
http://lifepharmglobal.us3.list-manage.com/track/click?u=9bc959a476a7c8266c01547ff&id=e5cc56883d&e=a986792f3b