baner.jpg

Opinie


Ponieważ Laminine i LaminineOmega+++ są preparatami dostępnymi praktycznie w Polsce od wiosny 2014r.,  i to tymczasem dla niewielkiej jeszcze (ale rosnącej) grupy osób, to konkretnych, potwierdzonych i opisanych przykładów poprawy samopoczucia i polepszenia stanu zdrowie nie jest jeszcze zbyt dużo.

Jednak partnerzy LPGN w Polsce, niemal codziennie zgłaszają z radością różne przypadki, w których farmakologia medycyny akademickiej nie jest w stanie zaradzić, a siła działania Laminine szybko i skutecznie pomaga.

 Natomiast rezultaty poświadczone w wielu krajach są do zapoznania się na filmach video tutaj: http://lifepharmglobal.com/polish/product-endorsements.html


SKÓRA


ŁUSZCZYCA

Kobieta, 50 lat.

Zaawansowana łuszczyca przez ostatnie 33 lata. 

Przez 12 lat wyjeżdżała nad Morze Martwe oczekując dobroczynnego wpływu tamtejszej wody. 

10 razy przeszła cykle lecznicze na Kubie w Centrum leczenia łuszczycy.
W ciągu każdego roku: 6 miesięcy pracowała – 6 miesięcy przebywała w szpitalu.

Po miesiącu zażywania Laminine zaczęły zanikać żylaki, rozpoczęła się normalizacja pracy jelita.
Po 1,5 miesiącu –  nastąpiło polepszenie wzroku i rozpoczęła się odbudowa płytek paznokci.

Stan na 28.03.2014  - po dwóch miesiącach zażywania Laminine zaczął złuszczać się naskórek.

Stan na 28.07.2014 - całkowicie oczyściła się skóra z łusek.

Stan na 01.09.2014 - pierwszy w życiu wyjazd nad morze nie w celach leczniczych, tylko w celu wypoczynku. Pierwsze sukienki bez rękawów. Pierwszy raz odczuwanie komfortu bycia we własnym ciele.

Przebieg 6-miesięcznego "wychodzenia" z tej ciężkiej i bolesnej choroby przedstawia mąż tej kobiety na zdjęciach zamieszczonych na następnej stronie  -  VIDEO


 

GRZYBICA  STÓP

Mężczyzna 56 lat

Zażywał 4 Laminine rano, 4 wieczorem i 2 Laminine OMEGA+++ w południe głównie ze względu na schorzenie tarczycy. Grzybica zniknęła przy okazji.

UKŁAD TRAWIENNO – WYDALNICZY,  KRĘGOSŁUP

"Od około dwóch lat nie przespałam spokojnie jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głowa, niezdolna do pracy. I tak dzień w dzień. Zaczęłam zażywać Laminine bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach (!!!) obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam Laminine już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bólów żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat, Laminine Omega+++ i jestem ciekawa rezultatów!”

Janina S. Krzeszowice

 

Kobieta, 44 lata. 

Depresja po rozwodzie. Bezsenność, zaburzenie hormonalne.

Zażywa 2 kapsułki 2 razy dzieńnie

Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny. 

Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły. 

Po trzech miesiącach zażywania Laminine bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz wyraźna poprawa w pracy jelit.


Mężczyzna, 52 lata.

Od 9 lat bóle w kręgosłupie, w odcinku lędźwiowym oraz od 4 lat w lewym stawie biodrowym.

Zażywał Laminine od 2 lipca 2013 roku 2 razy dziennie po 3 kapsułki przez 3 miesiąca. Następnie zmniejszył dawkowanie do 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Na takim dawkowaniu pozostaje do dziś.

Od momentu rozpoczęcia zażywania zauważył, że:

po 6 dniach zaczął normalizować się sen – spokojny, głęboki bez wstawania do WC w nocy;
po 13 dniach nastąpiła poprawa pracy układu trawiennego –  ustąpiła  zgaga, zmniejszyły się wzdęcia;
po 21 dniu znaczne zmniejszenie bólu w kręgosłupie i stawie biodrowym, zwiększyła się elastyczność w stawach;|
po 28 dniach wyciszenie emocjonalne i polepszenie pamięci i koncentracji;|
po 41 dniach zanik bólu w kręgosłupie;
po 48 dniach brak bólu w kręgosłupie, który nie wrócił do tej pory.

Grażyna

Moj syn ma chorobe Leśniowskiego-Crohna (przewlekły stan zapalny jelita cienkiego – biegunka i bóle brzucha).  Laminina postawiła go na nogi. Ważne było duże dawkowane, bo przy małym nie było poprawy. Natomiast po wzięciu 3x3 lamininy i 3x2 omegi dziennie niespodziewnie wszystkie objawy mineły. Jest on nadal na kortyzonie, który można b. powoli zmniejszać, wiec na początku przy każdym obniżeniu, było pogorszenie stanu, ale ostatnio gdy zszedł z 7,5 mg na 6 mg nie było juz reakcji. A i lamininy bierze dziś dużo mniej. Czekamy aż zejdzie całkiem z kortyzonu, ale po tylu miesiącach walki wreszcie żyje jak zdrowy człowiek. Ewidentnie to zasługa lamininy.

BEZPŁODNOŚĆ

Kobieta, 33 lata.

Leczyła się na bezpłodność 13 lat.

Zaczęła zażywać Laminine 2 kapsułki 2 razy dziennie. Po czterech miesiącach zaszła w ciążę. Dziecku już ma 3 miesiące, urodziło się zdrowe i szybko się rozwija. 


Kobieta, 36 lat.

Leczyła się na bezpłodność 15 lat.

Zaczęła zażywać Laminine bez przekonania, nie regularnie ale po 6-7 tygodniach zauważyła polepszenie samopoczucia  i zaczęła systematycznie brać 2 kapsułki 2 razy dziennie. Po trzech  miesiącach od czasu zwiększenia dawki zaszła w ciąży. Chłopczyk ma teraz 4 miesiąca, urodził się duży, zdrowy i szybko się rozwija.


MÓZG

Kobieta, 78 lat

 Od kilku lat cierpi na demencje starczą lub Alzheimera . Jednoznacznej diagnozy jeszcze nie postawiono. Kompletnie straciła pamięć tzw. krótką . Nie pamiętała co jadła na śniadanie 10 min wcześniej i że w ogóle jadła śniadanie . Zdarzały się dni, że nie rozpoznawała bliskich. Wymykała się z domu i nie mogła trafić z powrotem . Kilka razy była poszukiwana po wsi . Czasami ludzie dzwonili do rodziny, że chodzi dookoła sklepu i płacze . Nie wiedziała gdzie ma iść i jak się nazywa. Często była agresywna . Lekarze i znajomi radzili, by kobietę oddać do domu opieki , mówili, że rodzina sama z nią sobie nie poradzi i że będzie coraz gorzej .

Od 5 tygodni podawano jej 4-5 kapsułek Laminine dziennie. Po 3 tygodniach była nieprawdopodobna różnica, zostały odstawione wszystkie leki. Po 5 tygodniach zażywania preparatu, któregoś ranka wstała, zrobiła sobie śniadanie i poleciała na grzyby . Uwielbia je zbierać. A las jest oddalony od jej domu około kilometra i trzeba do niego przejść przez bardzo ruchliwą drogę łączącą Warszawę z Augustowem . Chodzi oczywiście sama i to kilka razy dziennie. Samodzielnie obiera włoszczyznę na zupę.

Od tygodnia dostaję jeszcze codziennie rano 1 kapsułkę z Laminine OMEGA+++.

PSYCHIKA 

Kobieta, 32 lata

Stres, obniżenie dziąseł podczas ciąży

Zażywała: 2 kapsulki Laminine z rana, 2 wieczorem oraz Laminine OMEGA+++  raz dziennie.

Po dwóch miesiącach: Stała się bardziej zrelaksowana, mniej się denerwuję rzeczami codziennymi.

Oprócz tego, dziąsła, które znacząco się obniżyły w trakcie ciąży, zaczęły się regenerować i wracać na swoje miejsce.


 Kobieta, 44 lata.

Depresja po rozwodzie. Bezsenność, zaburzenie hormonalne.

Zażywa 2 kapsułki 2 razy dziennie

Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny.

Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły.

Po trzech miesiącach zażywania Laminine bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz wyraźnie poprawiła się  praca jelit.


Kobieta 76 lat,

Depresja, naruszenie pracy układu trawiennego (niestrawność), bóle po złamaniu kości udowej. 

Zażywała 3 kapsułki 2 razy dziennie. Depresja ustąpiła po 2,5 tygodniach.

REGENERACJA

"Chcę podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym regenerującego działania Laminine. Kilka dni temu dotkliwie oparzyłam nogę wrzącym olejem. Wyglądało okropnie i strasznie bolało. Córka natychmiast wysypała kilka kapsułek Laminine na ranę pokrywając ją w całości i przykryła gazą. Po 10 minutach ból zaczął zacichać i noc nawet spałam, budziłam się tylko z niewygody przez unieruchomioną pozycje nogi. Jakież było zdumienie całej rodziny, kiedy po ściągnięciu gazy rano zobaczyliśmy tylko lekko zaróżowione ślady oparzenia!!! Nigdy bym nie uwierzyła, jeżeliby usłyszałam taka historie od kogoś. Szkoda że nie pomyśleliśmy o zrobieniu zdjęć. Teraz też jestem zwolenniczką Laminine. Zaczynam zażywać codziennie.”

Anna R. Wadowice

CUKRZYCA

Kobieta, 63 lata 

Cukrzyca typu 2 na insulinie, 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300. 

Niedawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia - prawie w ogóle nie mogła chodzić a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania - nie spała całe noce była znerwicowana. 

Bóle głowy migreny od rana do wieczora. 

Wysokie ciśnienie 240/120, 

alergie na wszystko, 

kaszel cały rok, 

chore serce (wieńcówka), 

bóle stawów. 

Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Lamininie rano i wieczorem oraz 1 Laminine OMEGA+++  w południe. 

Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc. 

Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła że nie ma bólu przy zmianie pogody. 

Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie. Może chodzić nawet po2,3 kmi nic nie boli. Jest szczęśliwa, że „biega” codziennie po całym mieście i nogi nie bolą. 

Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie. 

Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70. 

Zniknęły problemy z sercem. 

Bardzo poprawiła się cera. 


 

"Witam serdecznie, pragnę podzielić się moją radością z efektów, jakie daje zażywanie Lamininy. Od 11 lat jestem cukrzykiem i mam wszystkie przypadłości za tym idące - niewydolność krążenia, nadciśnienie, osłabione nerki, insulina 2xdziennie, dieta, ograniczenia w jedzeniu, leki 3x dziennie …a żyć się chce.

Do wypróbowania Laminie namówiła mnie żona, od stycznia zażywam 2x  dziennie po 1 kapsułce Laminine i Laminine OMEGA+++. Pierwsze efekty otrzymałem w marcu: ciśnienie się ustabilizowało, w kwietniu zredukowałem leki na nadciśnienie, gdyż wartości były zbyt niskie i przez ciśnienie przysypiałem w pracy. Cukier, co rano taki sam wynik: 115, aktualnie biorę dalej tą samą dawkę Lamininy a leki na nadciśnienie zostały zmienione na słabsze przez lekarza - o połowę zmniejszona dawka i ciśnienie przy tym 120/80. Cukier, co rano mierzony dalej wynosi 115, a dawka insuliny została zmniejszona o połowę. Nie jestem senny, częściej zjem coś słodkiego, przy tym badania cukru pokazują stale ten sam wynik.”

Marian M. Jastrzębie Zdrój 


  

Mężczyzna, 78 lat

cukrzyca bez insulinowa (zażywał Glucophage 850mg 2 razy dziennie), utrata 90% wzroku, niedokrwienie mózgu, naruszenie pracy układu wydalniczego (zaparcia). 

Zażywał 2 kapsułki 2 razy dziennie. 

Po miesiącu zauważono większą ruchliwość, leprze widzenie boczne jednym okiem. 

Po dwóch miesiącach, zmniejszenie dawki leków do 1 dziennie. 

 

DZIECI

 

Chłopczyk, 6 lat.

Problemy pojawiły się po szczepieniu. W wieku 3 miesięcy został zaszczepiony Infarixem i sparaliżowany. Rehabilitowany przez 7 miesięcy niedowład odszedł, ale kłopoty z koncentracją i mową miał nadal.

Po miesiącu zażywania  Laminine  po 1 kapsułce dziennie, zdecydowanie poprawiła mu się jasność myśli i koncentracja.

Dodatkowo dieta bezglutenowa, bezmleczna i bezcukrowa. 


Dziewczyna, 14 lat.

Czas od czasu traciła świadomość i kolejne 3-4 dni znajdowała się w stanie letargu. Lekarze okazal się bezsilni żeby jej pomóc.

Rodzice zaczęli podawać Laminine po 2 kapsułki 2 razy dziennie. Po 6-ciu tygodniach zażywania preparatu napady całkowicie ustąpiły.


Chłopczyk, 11 lat

Nadpobudliwość. Problemy w szkole z powodu zachowania, słabej pamięci i koncentracji.

Dwa lata leczenia przez lekarzy i psychiatrów nie dały efektów.

Rodzice zaczęli podawać Laminine 1 kapsułkę dwa razy dziennie.

Pierwsze rezultaty zauważyli już po 2 tygodniach: sen stał się spokojny i syn przestał wstawać w nocy.

Po niecałym miesiącu chłopiec się wyciszył, nauczyciele przestali skarżyć się na jego zachowanie. Po trzech miesiącach zażywania Laminine w tych samych dawkach,znacznie polepszyła się pamięć i koncentracja, co wpłynęło korzystnie na oceny w szkole.

 Nadał zażywa 1 kapsułkę dwa razy dziennie.

 

Dzieci: 2 lata, 3 lata i 7 lat.

Moczenie się nocne. Przeprowadzone leczenie przez lekarzy nie dało rezultatów.

Po zażywaniu Laminine u wszystkich trzech dzieci moczenie nocne ustąpiło.

 

Dziewczynka, 7 lat.

Od urodzenia ropne zapalenie pępka przez 7 lat. Działania lekarzy pomagały na okres 3-4 dni.

Rodzice zaczęli podawać Laminine doustnie, w pewnym momencie dziewczynka sama poprosiła, by przysypywać rankę proszkiem z kapsułki Laminine i po tygodniu pępek całkowicie się zagoił.


Dziewczynka, 3 lata

Urodzona z później ciąży, osłabiona ze słabymi nerkami. Ciągle przeziębienia, zaburzenia trawienne i rozwojowe. Rodzice byli przeciw podawania suplementów.

Podczas jednego z kolejnych przypadków, kiedy aceton w moczu przekroczył bezpieczny pozom, babcia dziewczynki (lekarz) zaczęła podawać Laminine po 1 kapsułce 2 razy dziennie. W ciągu 2 dni badania moczu nie wykazały zagrożenia i u dziecka pojawił się apetyt.

Rodzice zmienili zdanie i przez cały rok podają dziewczynce 1 kapsułkę dziennie. Po roku zażywania dziecko jest zdrowe, świetnie się rozwija i fizycznie i psychicznie. 

 

Dziewczynka, 9 lat.

Zajmuje się gimnastyką i często występowały bóle mięśni przy większym obciążeniu.

Zażywa Laminine od lutego 2014 roku po 1 kapsule rano, przy większym obciążeniu dawkę zwiększa się do 2 kapsułek dziennie.

Od rozpoczęcia zażywania Laminine ani razu dziecko nie zapadało na przeziębienie i napięcie w mięśniach ustępuje już tego samego dnia lub do rana dnia następnego.  W dodatku znacznie zwiększyły się sukcesy w nauce.

 

Dziewczynka, 12 lat.

Nadpobudliwość. Słaba pamięć, brak koncentracji. Złe oceny w szkole.

Rodzice zaczęli podawać Laminine 2 kapsułki dziennie. Po roku czasu dziewczynka ukończyła rok szkolny mając same wysokie oceny.

 

 

Dziecko, 6 lat.

Słaba odporność. Każdego roku nieskończone wizyty u lekarza i zażywanie antybiotyków na zapalenia górnych dróg oddechowych, oskrzeli i płuc.

Jesienią 2013 roku zaczęli podawać dziecku Laminine 2 kapsułki dzienni. Od lipca 2014 roku  dziecko  ani razu nie chorowało.

 

Dziecko, 4 miesiąca.

Alergia

U mamy, karmiącej piersią zaczęło zanikać mleko i ona zaczęła zażywać Laminine.

Normalizował się proces laktacji, zmieniła się jakość mleka i u dziecka zniknęła alergia.


Dziewczyna, 12 lat.

Z powodu bardzo szybkiego wzrostu na udach pojawiły się duże rozstępy. Lekarzy zaproponowali maści, smarowanie których nie dało żadnych widocznych efektów.

Laminine zaczęła zażywać od grudnia 2014 roku, nie regularnie (jak to dzieci !) ale już po dwóch tygodniach rozstępy znacznie zbladły i po miesiącu przestali wyróżniać się swoim kolorem od pozostałej skóry.

A kiedy ojciec do 2 kapsuł Laminine dziennie dodał jeszcze Laminine OMEGA+++, dziewczyna zaczęła mieć lepsze wyniki w szkole i z lekkością zdała egzaminy, które wcześniej spędzały wszystkim sen z powiek.

 

Chłopiec, 10 lat.

Od 7-go roku życia stał się ciągle płaczącym i bardzo strachliwym dzieckiem. Bał się wszystkiego, spać samemu, ciemności.  Rodzice objeździli różnych specjalistów –  bez skutku.

Bez względu na opór dziadków chłopca, ojciec zaczął podawać w maju 2014 r.  roku Laminine i już na drugi dzień dziecko przespało całą noc. Wszystkie problemy zniknęły już w ciągu pierwszych tygodni i dziś, chłopiec sam pilnuję zażywania Laminine.

 

Chłopiec, 7 lat.

Adenoidy 3 stopnia – nie potrafił oddychać przez nos. Zapalenie migdałów i węzłów chłonnych szyjnych. Ciągłe problemy i leczenie od urodzenia.

Ojciec zaczął podawać Laminine po 1 kapsułce 2 razy dziennie. Po 3-4 tygodniach dziecko przestało chrapać i zmniejszyły się węzły chłonne, wcześniej bardzo powiększone.


Chłopiec, 5 lat.

Od momentu uczęszczania do przedszkola zaczął ciągle chorować.

Ojciec, w celu podwyższenia odporności synkowi, miesza proszek Laminine z wyciśniętą Laminine OMEGA+++ i podaję na łyżeczce.  Od momentu zażywania produktów zapomnieli o wizytach u lekarzy.


Chłopiec

Urodził się wcześniakiem  w 7 miesiącu ciąży, bardzo osłabionym. Przez miesiąc znajdował się w inkubatorze. Refleks ssania zaburzony, częste przeziębienia i tak przez cały czas.

W okresie 8-go miesiąca życia zaczął dostawać Laminine, rozpuszczoną w wodzie: 1/3 kapsułki 3 razy dziennie.

Już od pierwszych dni były widoczne rezultaty: dziecko przestało płakać, uspokoiło się, normalizował się sen, ciało okrzepło i skóra zrobiła się jędrna.  W ciągu dwóch dni wyszły ząbki, które powinni były wyjść już dawno.

Mama dziecka, obserwując zmiany u syna zaczęła również zażywać Laminine i w rezultacie ponownie zaszła w ciążę i w porównaniu z poprzednią ciążą czuję się świetnie. W tym momencie Laminine zażywa cała rodzina.

 

Dziewczynka, 3,5 lat.

Problem z wypróżnieniem, raz na 5 dni z wielkim cierpieniem.

Laminine, w tajemnicy przed rodzicami zaczęła podawać babcia dziecka od 26 maja 2014 roku. Po 3 tygodniach już były pierwsze rezultaty, a po 6 tygodniach wypróżnienie całkowicie normalizowało się. Do dnia dzisiejszego problemy nie powróciły.