baner.jpg

Plan marketingowy


 

Laminine dystrybuowana jest poprzez marketing relacyjny, czyli network marketing. To jest nie tylko znakomita forma sprzedaży, ale firma może również dzielić się zyskami z osobami które wierzą w produkt i polecają go innym. Laminine pomaga przywrócić i utrzymać zdrowie, a okazja biznesowa  umożliwia osiągnięcie i utrzymanie niezależności finansowej.

LifePharm Global Network stworzyło plan wynagrodzeń z korzyściami i zaletami jakich nigdy wcześniej nie widziano. Zamiast korzystać ze standardowych wzorców planów kompensacyjnych, które są bardziej korzystne dla firm, kierownictwo LifePharm spotkało się z licznymi liderami network marketingu, i poprosiło ich o stworzenie najlepszego planu wynagrodzeń, jaki można zaoferować dla dystrybutorów,  z jakim oni sami chcieliby pracować. Aby był nieskomplikowany i łatwy do realizacji, który będzie zadowalał każdego, kto zaangażuje się we współpracę z LPGN.

Wynikiem okazała się nowa oferta w ramach planu MLM, stworzona By You, For You, Przez Ciebie i dla Ciebie, dla dystrybutorów i współpracowników. Tak jak unikalny jest produkt, powstał unikalny plan wynagrodzeń – hybrydowy, który łączy znane plany marketingu wielopoziomowego: klasyczny, binarny, matrycowy i kodowy. Plan który daje możliwość zarabiania każdej osobie, i przyznaje pieniądze praktycznie za każdy ruchu w strukturze.  Który pozwala zarabiać tyle ile potrzebujemy, ograniczeniem może być jedynie własna ambicja lub wyobraźnia.

Firma wynagradza nas za to, że zapisując się sami, zapraszamy do biznesu nowe osoby, i co miesiąc każda z nich dokonuje zakupu  minimum jednego opakowania  Laminine lub Laminine Omega+++, Digestive+++ lub Immune+++.

 

Plan kompensacyjny uwzględnia 12 rodzajów bonusów, 8 z nich wypłacane są co tydzień.

Bonus ze sprzedaży detalicznej 

Bonus bezstratny 

Bonus szybkiego startu 

Bonus motywacyjny 

Bonus matrycowy 

Bonus matrycowy dopasowany 

Bonus kodowy

Bonus kodowy dopasowany 

Bonus globalnej puli /do podziału

Bonus liderski 

Bonus gotówkowy i prezenty 

Dokładne wyjaśnienia bonusów uzyskasz na webinarach (internetowych wykładach) co czwartek o godz. 20:00. Linki znajdziesz w KONTAKTACH na końcu tej witryny.

Aby zarejestrować się do Firmy jako partner, wystarczy  zakupić jeden z oferowanych  pakietów produktowych.

 

Dlaczego warto przyłączyć się do  LifePharm Global ?

PRODUKT

Unikalny, ekskluzywny, skuteczny i opatentowany; nie istnieje podobny na rynku.
Certyfikaty najwyższej jakości i bezpieczeństwa.
Dla wszystkich, bez określonej grupy wiekowej i stanu zdrowia.
Duże zapotrzebowanie.
Zadowoleni klienci
Regularne prezentacje produktowe online w języku polskim.
Pełne wsparcie i pomoc w zakresie produktu.

PLAN MARKETINGOWY

Wyjątkowy, efektywny; wypłaca prowizje z kilku planów łącznie.
Niskie koszty rejestracji, od $107,95
Niski wymagany miesięczny zakup – 1 opakowanie $35,95
Nienasycony, świeży rynek, sam początek biznesu w Polsce i Europie; zgodnie z ogólną zasadą, w marketingu sieciowym  wcześniejsze przyłączenie się daje większe możliwości.
Długoterminowość; świetna perspektywa na przyszłość.
Relatywnie łatwa możliwość zbudowanie dochodu pasywnego.
Brak wymogu  sprzedaży.
Zużywalny produkt
Funkcjonalne biuro wirtualne; możliwość płacenia za produkt z prowizji, i przesyłania środków miedzy kontami.
Możliwość pracy w dowolnym miejscu i kraju, w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin.
Wymagany tylko komputer i Internet.
Regularne prezentacje online i szkolenia. Pełne wsparcie.

FIRMA

Uczciwa, wypłacalna, stabilna finansowo, której można zaufać.
Z dużym doświadczeniem
Ciągły rozwój, badania naukowe, innowacyjność.

 

Dlaczego Network Marketing?

W przeciwieństwie do firm tradycyjnych, czy franczyzowych, marketing wielopoziomowy jest jedynym modelem biznesowym, który korzysta z 3 ważnych zasad: dochód pasywny, dźwignia i postęp geometryczny.

Połączenie tych trzech elementów tworzy model biznesu MLM, i daje wyjątkowy potencjał synergii i wydajności. Dochód pasywny to zyski które ciągle do nas przychodzą, długo po wykonanej raz pracy. Istnieje wiele sposobów aby stworzyć dochód rezydualny. Wszyscy marzą o gromadzeniu wystarczającej ilości pieniędzy, lub aktywów generujących dochód, aby pewnego dnia mieć wystarczające dochody pasywne, i cieszyć się stylem życia jaki nam odpowiada, tak długo jak żyjemy.

Szansa biznesowa jaką jest LPGN, pozwala każdemu, bez doświadczenia, specjalnych umiejętności, czy dużych nadkładów finansowych, budować długoterminowy dochód pasywny, wzrastający w postępie geometrycznym, wraz z rozwojem struktury. Firma zapewnia kluczowe elementy w budowaniu długoterminowych dochodów, takie jak wysoka jakość, wysoki popyt, stosunek jakości do ceny, produkt konsumpcyjny, który klienci zamawiają co miesiąc.

Wiele osób lub firm osiągających sukcesy korzysta z dźwigni finansowej. Doba ma tylko 24 godziny. Nie ważne jak bardzo ktoś jest utalentowany, i ile zarabia na godzinę, jeśli nie skorzysta z dźwigni finansowej jest ograniczony przez liczbę godzin w ciągu dnia. Ucząc się wykorzystywać swój czas, możemy również korzystać z działań innych ludzi i radykalnie zwiększyć swoje dochody i wolność.

POZWÓL SOBIE I SWOIM BLISKIM DOŚWIADCZYĆ DZIAŁANIA LAMININE !

HARMONIA, RÓWNOWAGA, ZDROWIE I LEPSZE ŻYCIE – Z LIFEPHARM GLOBAL !